O nás

Obchodní značku a eshop Scarpatini provozují společně bratři Milan & Michal Pavlasovi. Milan zajišťuje obchodní záležitosti a provoz eshopu, Michal má na starosti kompletní výrobu a modelové zpracování produktů. Výroba obuvi a doplňků probíhá v Praze na Baarově ulici na cca 300 m2 výrobní plochy. V této dílně vznikají výrobky pod značkou Scarpatini, Michal Pavlas a Ortho.

Jaké jsou přednosti nákupu a výroby obuvi právě u nás?

S námi si můžete navrhovat, modelovat, upravovat a svou obuv personalizovat. Námi nabízené řešení nemá ve světě obdoby. Většina obchodníků nabízí hotovou, ručně vyrobenou obuv. A za její náročnost při výrobě si budete vždy muset připlatit. My vám nabízíme nejen ručně vyráběnou obuv, ale zároveň i možnost si ji podle své libosti zakázkově navrhnout a upravit. Budete-li chtít vlastní monogram nebo logo vaší společnosti, můžete ho hrdě 24 hodin nosit a náš systém výroby to umožňuje.

Scarpatini Soles

Dostupnost a dodací lhůty. Nikdo v ČR ani za hranicemi vám nebude expedovat zakázkovou obuv a ještě dokonce personalizovanou do 15 dní od odsouhlasení. Místo toho vám budou vyprávět košatý příběh. Proč? Zeptejte se na našem facebookovém profilu, rádi vám tento dotaz zodpovíme.

Boty si můžete vyzkoušet doma. Nechce se vám nikam chodit anebo na to nemáte čas? My vám můžeme zkušební obuv poslat domů. Mrkněte na naše dodací podmínky, tam je o tom krátký odstavec.

Jsme 100% českou výrobou. Zakoupením našich výrobků dáváte prostor české pracovní síle a růstu českých podnikatelských aktivit. Budovat výrobu, použité technologie a obchodní aktivity nás baví a díky našim zákazníkům se nám daří posouvat v našich činnostech dále. Je nám ctí, že můžeme zachovávat kontinuitu oboru, ve kterém právě Česká republika byla světově výjimečná a velmi úspěšná.

Scarpatini Stitiching Down

Cena je nižší. Cenu, za kterou obuv Scarpatini můžete se všemi úpravami a personalizací získat, nemá konkurenci. Ani svou cenovou hladinou, ani měřeno kvalitou výsledného produktu. Snažili jsme se vyjít vstříc požadavkům českého trhu, který si žádá český kvalitní a náročný produkt o nízké cenové relaci.

Naše obuv je ručně vyráběnou obuví. Vlastníme samozřejmě strojní zařízení, která nám umožňují výrobu urychlit a někdy i zjednodušit, nicméně 80-90% činností musejí provést lidé ve výrobě ručně. Precizností a nespotřebováváním všech vlastností materiálů, např. z hlediska tažnosti, se stávají naše produkty dotaženými do detailu a zároveň disponují lepšími užitnými vlastnostmi. Materiál svršku se lépe přizpůsobuje potřebám chodidla.

Scarpatini Bottom Making

Máme letité zkušenosti s výrobou obuvi a stavbou chodidel. Přestože obchodní značka Scarpatini je nově založenou aktivitou, naše zkušenosti s výrobou sahají do devadesátých let minulého století. Nedílnou součástí naší výroby je zakázková ortopedická obuv. Velmi dobře víme, co naše zákazníky trápí, a kde se máme obuvi a její stavbě věnovat více. Tyto zkušenosti uplatňujeme při výrobě obuvi Scarpatini.